Přihlásit se | Nepřihlášený uživatel

HESKA

Vlastnosti Výkonnost Technologie Specifikace HESKA mluví česky

EHT5

Nový veterinární hematologický analyzátor Element HT5® umožňuje provádění spolehlivého pětidílného diferenciálu bílých krvinek (WBC) a analýzy parametrů červených krvinek (RBC) a krevních destiček (PLT) s využitím laserových, impedančních a kolorimetrických technologií. Z pouhých 15 μl vzorku získáte za méně než 1 minutu prokazatelně přesné výsledky. 

 

 SNADNÉ POUŽITÍ HT5

  • Výsledky do 60 sekund, včetně spolehlivého pětidílného diferenciálu bílých krvinek a parametrů červených krvinek a krevních destiček – a nebudete potřebovat více než 15 μl vzorku.
  • Testovat můžete vzorky těchto zvířat: psi, kočky, koně, skot, fretky, kozy, lamy, opice, myši, prasata, králíci, krysy, ovce, pandy velké, pandy červené.
  • Velká barevná dotyková obrazovka s intuitivní navigací pro snazší zadávání údajů o pacientech a prohlížení výsledků.
  • Prohlížení číselných výsledků, histogramů a bodových grafů.
  • Jednoduchá práce s činidly díky skeneru čárových kódů a vestavěným funkcím. Díky možnosti uchovávat činidla uvnitř přístroje budete mít v ordinaci více prostoru a méně starostí s uskladňováním spotřebního materiálu.

 


Exzolt
Finadyne

Znáte web Specific Diet?

Znáte samostatný web věnovaný výhradně značce SPECIFIC? Web je určen primárně chovatelům psů a koček, ale samozřejmě i veterinárním pracovištím. Na webu najdete přehledy krmiv, podrobné informace o každé dietě, klíč jak vybrat správnou dietu a mnoho dalších zajímavých informací. Navštivte proto:

www.specificdiet.cz 

Přehled krmiv / diet Specific najdete zde

logo Specific Diet