Přihlásit se | Nepřihlášený uživatel

Kariéra

Aktuálně volná pozice

Společnost CYMEDICA se sídlem v Hořovicích, okr. Beroun, podnikající v oblasti prodeje a výroby veterinárních léčiv, diagnostiky a přípravků pro zvířata ve státech střední a východní Evropy hledá vhodnou/ého kandidátku/a na pozici:

Obchodní zástupce specialista pro hospodářská zvířata pro oblast Severní Moravy a Východních Čech

Obchodní zástupce specialista má na starosti vybrané klienty - veterinární lékaře, chovatele, integrátory, výrobny krmných směsí se zaměřením na sortiment přípravků pro hospodářská zvířata. Odpovídá za správnou a pravidelnou komunikaci s nimi, představení přípravků společnosti a aktivní prodej a podporu prodeje. Specializovat se bude zejména na prodej přípravků pro hospodářská zvířata.

Předpokladem pro tuto pozici je zejména pozitivní přístup k práci, komunikativnost, zodpovědnost a obchodní duch. Nezbytný je teamový duch a pochopení pro potřeby zákazníků i spolupracovníků interně ve společnosti. Potřebná je vysoká míra samostatnosti a sebekázně při organizování pracovního času.

Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Pracovní náplň:

  • Budování dlouhodobých a důvěryhodných vztahů se zákazníky - veterinárními lékaři, chovateli a integrátory, jejich pravidelné návštěvy v regionu Východních Čech a Moravy
  • Aktivní prodej vybraných přípravků
  • Spolupráce a komunikace s klienty podle nastavených pravidel
  • Spolupráce s dalšími obchodními zástupci a koordinace činnosti vedoucí k úspěchu společnosti na trhu
  • Podílení se na přípravě a organizaci odborných akcí pro zákazníky, školení, seminářů a výstav
  • Interní reporting podle pravidel společnosti
  • Aktivní sebevzdělávání v rámci oboru a nabízených produktů a služeb
  • Plnění stanovených cílů a jejich pravidelné vyhodnocování

Požadujeme:

  • Samostatnou komunikativní osobnost s nadáním pro obchodní činnost
  • SŠ odborné vzdělání. VŠ vzdělání veterinárního nebo zemědělského směru je výhodou
  • Osobnost s pozitivním a vyzrálým vztahem ke klientům a spolupracovníkům, se schopností navázat a udržovat dlouhodobě přátelské seriózní obchodní vztahy, spolehlivost, preciznost a zodpovědnost
  • Pozitivní vztah k používání nových technologií a software
  • Chuť být úspěšný, kooperovat v rámci týmové spolupráce, pozitivní myšlení a schopnost práce pod tlakem
  • Proaktivitu, nadstandardní komunikační a organizační schopnosti
  • Pečlivost v evidenční a kancelářské činnosti, dotahování věcí do konce
  • Znalost práce na PC (min. MS Office)
  • Časová flexibilita a ochota hodně cestovat
  • Aktivního řidiče (sk. B)
  • Nadstandardní přístup k pracovním úkolům

Nabízíme:

  • Zázemí moderní perspektivní společnosti s letitou tradicí a jasnou vizí
  • Rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti s vysokou mírou samostatnosti
  • Motivační platové ohodnocení s fixní a bonusovou částkou přímo navázanou na dosažené výsledky
  • Možnost seberealizace, růstu a systematického vzdělávání
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Notebook, mobilní telefon a další firemní benefity

Životopis zašlete do 14 dní od uveřejnění inzerátu na adresu:

Cymedica CZ, a.s., Pod nádražím 308, 268 01 Hořovice, k rukám pí. Perglové, e-mail: perglova@cymedica.cz

Cymastin DC
Acticam

Znáte web Specific Diet?

Znáte samostatný web věnovaný výhradně značce SPECIFIC? Web je určen primárně chovatelům psů a koček, ale samozřejmě i veterinárním pracovištím. Na webu najdete přehledy krmiv, podrobné informace o každé dietě, klíč jak vybrat správnou dietu a mnoho dalších zajímavých informací. Navštivte proto:

www.specificdiet.cz

Přehled krmiv / diet Specific najdete zde

logo Specific Diet