Přihlásit se | Nepřihlášený uživatel

Naši dodavatelé

  • Výrobci veterinárních léčiv a biopreparátůdodavatelé
  • Výrobci laboratorní diagnostiky 
  • Výrobci klinických diet a krmiv pro společenská zvířata
  • Výrobci API
  • Výrobci doplňků krmných směsí

 

AB Science

abAB Science je francouzská společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu nových léků pro humánní i veterinární sektor v oblastech, které leží mimo zájem velkých nadnárodních společností. Jejich převratným produktem je přípravek Masivet, určený k léčbě mastocytomu u psů.

www.ab-science.com

 

Andrés Pintaluba

 

apAndres Pintaluba SA je jedna z největších španělských společností, která postupně proniká i na celoevropský trh. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a distribucí produktů z oblasti doplňků krmiv, medikovaných premixů a vitamínů pro hospodářská zvířata.

www.pintaluba.com

 

Bimeda Animal Health

Společnost Bimeda Animal Health, která má centrálu v Dublinu v Irsku, vyvíjí a vyrábí řadu veterinárních přípravků, která jsou uváděna na všech pěti kontinentech a ve více než 75 státech. V současnosti se společnost soustřeďuje na vývoj vysoce kvalitních přípravků k léčbě a prevenci onemocnění a parazitárních infekcí u hospodářských zvířat, drůbeže a koní.

                           www.bimeda.com

 

Bob Martin

BobBob Martin je přední britský výrobce přípravků pro zvířata v zájmovém chovu. Společnost byla založena v roce 1892 ve městě Southport, Anglie, kde Robert (Bob) Martin zahájil výrobu vitamínových a minerálních doplňků stravy pro psy. Společnost nyní vyrábí a prodává celou škálu produktů zahrnující antiparazitika, šampony a sortiment výrobků  denní zdravotní péče a hygieny psů a koček. 

                      www.bobmartin.co.uk

 

CEVA

cevaCEVA Animal Health Slovakia, spol. s r.o. je dceřinná společnost CEVA SANTÉ ANIMALE se sídlem ve Francii. V průběhu posledních pěti let patří mezi nejrychleji rostoucí veterinární farmaceutické společnosti. 

www.ceva.com

 

  

Dechra

Dechra Veterinary Products je významná britská společnost vyrábějící prémiová krmiva a klinické diety pro psy a kočky řady Specific, veterinární léčiva pro společenská zvířata a koně např. kapsle Vetoryl, tablety Felimazole nebo léčebný šampon pro psy - Malaseb. Více informací o společnosti Dechra Veterinary Products na webových stránkách společnosti.

www.dechra-eu.com

 

Dopharma

Dopharma je soukromou farmaceutickou společností založenou v roce 1969 v Holandsku. Po více než 35 let se společnost vedle výroby veterinárních léčiv věnuje vývoji, registracím, distribuci a marketinku. V současné době má organizace přibližně 100 zaměstnanců. Jejich produkty představují antibiotika pro hospodářská zvířata, anthelmintika, analgetika, anestetika, vitaminové a minerální doplňky.

                           www.dopharma.com

 

ECO Animal Health

ECO Animal Health je mezinárodní společnost, která se specializuje na vývoj a marketink vysoce kvalitních veterinárních léčivých přípravků, které jsou určené k prevenci a léčbě onemocnění u hospodářských a společenských zvířat.
www.ecoanimalhealth.com

 

ESTEVE

ESTEVE je mezinárodní pharmaceuticko-chemická společnost, působící na mnoha trzích. Mj. vyrábí Caniquantel – kvalitní a oblíbené antiparazitikum pro psy a kočky, Dinalgen - injekční a orální roztok pro skot a prasata na bázi ketoprofenu. Více informací o této společnosti se dozvíte na webových stránkách společnosti.
                          www.esteve.es

 

HESKA

HeskaHeska Corporation je americká společnost se specializací na veterinární laboratorní vybavení a in house analyzátory.

www.heska.com

 

 

HUVEPHARMA

HuvepharmaHuvepharma® je rychle rostoucí globální farmaceutická společnost se zaměřením na vývoj, výrobu a marketing produktů pro lidské zdraví a zdraví zvířat.  Společnost klade stejný důraz na výrobu a prodej produktů pro zvířata a pro lidi. Společnost Huvepharma je soukromá společnost se sídlem v bulharské Sofii.

                            www.huvepharma.com

 

IDEXX Water a PAS

idexxSpolečnost Idexx je dodavatelem diagnostických ELISA setů pro laboratoře a diagnostických souprav pro testování nezávadnosti pitné vody.

www.idexx.com

 

Krka ČR

Krka Dceřiná společnost Krka d.d. – výrobce, prodejce a vývozce vysoce kvalitních generických léků. Jedna z předních farmaceutických společností, působících dlouhodobě na české trhu.

www.krka.biz

 

MEVET

Krka

MEVET spol. s r.o. v prvé řadě zastupuje ve svěřeném sortimentu společnost Boehringer Ingelheim, která koupila předchozí dodavatelskou společnost Merial. Společnost působí v oblasti obchodu, distribuce a marketingu veterinárních léčivých přípravků a veterinárních diagnostik v České a Slovenské republice.

www.mevet.cz

 

MSD

MSDZastoupení konkrétních přípravků na jednotlivých trzích. V České a Slovenské republice výhradní zastoupení v oblasti distribuce vakcín pro drůbež.

www.msd-animal-health.com

 

VETPHARMA

vetpharmaVetfarma je španělská společnost a působí na veterinárním trhu více než šestnáct let a snaží se prezentovat svým zákazníkům diferencovaná řešení usnadňující přístup k inovativním produktům a službám do řetězce produkce živočišných bílkovin.

 

Virbac

Krka

Původně francouzská, výhradně veterinární společnost se zastoupeními na všech kontinentech nabízí široké spektrum komplexních služeb a nabídkou svých produktů pokrývá většinu druhů zvířat a jejich patologií.

www.virbac.com

 

 

 Zoetis

zoetisZnačka Zoetis patří mezi ty nejhodnotnější, které můžete na světových burzách najít a je symbolem největší farmaceutické společnosti na světě. Veterinární léčiva společnosti představují unikátní portfolio pro prevenci a léčení nemocí společenských a hospodářských zvířat. 

                            www.zoetis.com

 

 

 


Cymastin DC
Heska

Znáte web Specific Diet?

Znáte samostatný web věnovaný výhradně značce SPECIFIC? Web je určen primárně chovatelům psů a koček, ale samozřejmě i veterinárním pracovištím. Na webu najdete přehledy krmiv, podrobné informace o každé dietě, klíč jak vybrat správnou dietu a mnoho dalších zajímavých informací. Navštivte proto:

www.specificdiet.cz 

Přehled krmiv / diet Specific najdete zde

logo Specific Diet