Přihlásit se | Nepřihlášený uživatel

Novinky

Webináře společnosti Dechra

Srdečně Vás zveme k účasti na prvním cyklu vzdělávacích webinářů, které pro Vás na tento rok připravila
společnost Dechra. První přednášky budou věnovány dermatologii a přednášet bude paní doktorka Sue Paterson.

 

Co je to webinář? Jedná se o seminář, kterého se můžete zůčastnit pomocí internetového připojení na svém počítači. Tedy v pohodě v zaměstnání nebo doma. Kapacita takového webináře je omezena množstvím počítačů, které se takto mohou on-line připojit. Proto i na tento druh semináře je nutné se včas zaregistrovat.


Termíny první série přednášek:  Ozík

18. dubna 2012       Primární spouštěcí mechanismy otitis externa

2. května 2012        “Zlatý standart” managementu otitis externa  

23. května 2012      Čištění uší – proč, kdy a jak ?  

Webináře budou začínat vždy v 19:00 a předpokládaný čas trvání je okolo jedné hodiny. Přednáška i následná komunikace bude probíhat v angličtině. Pokyny o tom jak se připojit Vám sdělíme včas před konáním jednotlivých přednášek.

 

Pokud se chcete těchto webinářů zúčastnit, nahlaste prosím, své jméno zákaznickému servisu společnosti Cymedica do 26.2.2012 na telefonní čísla : +420 311 706 211,+420 800 137 269  nebo na email: jilkova@cymedica.cz « Zpět na Novinky
Cymastin DC
Finadyne

Znáte web Specific Diet?

Znáte samostatný web věnovaný výhradně značce SPECIFIC? Web je určen primárně chovatelům psů a koček, ale samozřejmě i veterinárním pracovištím. Na webu najdete přehledy krmiv, podrobné informace o každé dietě, klíč jak vybrat správnou dietu a mnoho dalších zajímavých informací. Navštivte proto:

www.specificdiet.cz 

Přehled krmiv / diet Specific najdete zde

logo Specific Diet