Логін | користувач не зареєстрований

Наші постачальники

 

MSD Animal Health 

 

MSD

Merck Animal Health, відома як MSD Animal Health за межами США та Канады, міжнародний ветеринарний підрозділ компанії Merck. MSD Animal Health пропонує ветеринарним спеціалістам, фермерам, власникам тварин ветеринарні препарати, вакцини, продукти для захисту здоров'я тварин та високо-професійний ветеринарний сервіс.

Місія MSD Animal Health – захистити та покращити здоров'я і благополуччя тварин.

 

www.msd-animal-health.ru

 

 

 

Zoetis

 

Zoetis

Компанія «Zoetis», раніше підрозділ «Пфайзер» з ветеринарних препаратів, – це міжнародна компанія, що здійснює виробництво ветеринарних лікарських засобів, мета діяльності якої полягає у наданні підтримки клієнтам та досягненні високого професійного рівня їх діяльності. Завдяки 60-річному досвіду роботи компанія постачає високоякісні ветеринарні препарати та вакцини. Надає необхідну допомогу та проводить навчання.

www.zoetis.ru

 

 

 

ECO Animal Health

 

 ECO Animal Health - міжнародна компанія, що спеціалізується в області розробки та продажу високоякісних ветеринарних лікарських препаратів, які призначені для профілактики і лікування захворювань худоби та стадних тварин.


www.ecoanimalhealth.com

 

 

 

IDEXX Laboratories

 

 

 

 

IDEXX - один з провідних виробників діагностичного обладнання для внутрішньо-клінічного тестування та діагностичних наборів ELISA. Компанія IDEXX - лідер у виробництві тестів та обладнання для прискореного дослідження води за мікробіологічними показниками.

www.idexx.com

 

 


MSD_contr