Логін | користувач не зареєстрований

Новини

20.10.2017 - семінар у Києві!

Шановні Колеги,

 

Ми довго чекали такої можливості і нарешті запрошуємо Вас всіх на наш спільний з компанією MSD Animal Health семінар у Києві!

 

Звичайно, проведення семінару для фахівців у ветеринарії, і тим більше у Києві - надзвичайно відповідальна справа. Доповіді мають бути актуальними та мати прикладний характер, доповідачі - висококласними професіоналами своєї справи...

 

Ну що ж, думаємо Вам буде цікаво! 

Вперше до Києва приїде директор глобальної технічної підтримки продуктів для дрібних домашніх тварин компанії MSD Animal Health - David Sutton (Девід Саттон), та його колега Goerg Hedi (Хеді Гоерг) - директор з технічної підтримки продуктів для дрібних домашніх тварин компанії MSD Animal Health у Європі. Вони розкажуть все і навіть більше про ті продукти, які ви використовуєте щодня, поділяться досвідом з усього світу та відповідатимуть на будь-які Ваші запитання.

Також нам дуже приємно, що про загальний клінічний аналіз крові зсередини розкаже Вам наш колега з Симедіки, а Дмитро Морозенко, доктор ветеринарних наук, поділиться досвідом з діагностики та лікування цукрового діабету у котів та собак.

 

Є ще що сказати, але краще один раз побачити!

 

Тож запрошуємо Вас 20 жовтня 2017 року на наш семінар, що відбудеться у конференц-залі «Конгрес» готелю «Алфавіто» (м. Київ, вул. Предславинська, 35Д, ст.метро Палац Україна)!

 

Участь у семінарі безкоштовна.

 

 Семінар у Києві

 

За додатковою інформацією звертайтесь будь ласка за телефонами:

+38 (067) 829-09-29

+38 (067) 829-09-49

 


Додатки
jpgСемінар у Києві [jpg, 761 kB]
Семінар у Києві

« Назад Новини
MSD_contr